Як оплатити

Оплата електроенергії на сайті може бути здійснена двома способами:

  • оплата існуючого рахунку (заборгованості) за Вашим особовим рахунком на захищеній сторінці банку, куди Ви будете перенаправлені після обрання функції «Оплатити»;
  • ввід показників і розрахунок рахунку, друк, оплата нового рахунку на захищеній сторінці банку, куди Ви будете перенаправлені після вибору функції «Оплатити».

Якщо Ви обрали перший спосіб натисніть посилання «Оплатити» і підтвердіть оплату на сторінці повідомлення про Оплату, якщо Ви згодні з умовами. Далі Ви будете перенаправлені на захищену сторінку банку. Вам необхідно ввести номер пластикової картки, термін дії картки, захисний CVV-код, який вказаний на зворотному боці картки. Після введення даних підтвердіть оплату. Після підтвердження успішного проведення оплати Ви можете повернутися на свою персональну сторінку і переглянути, що оплата проведена в базу даних і заборгованість погашена.

При оплаті другим способом необхідно на Вашій персональній сторінці ввести показники, вибравши «Ввід показників». Потім підтвердіть введені показники, буде сформовано новий рахунок. Далі виберіть «Оплатити» і підтвердіть оплату на сторінці повідомлення про Оплату, Ви будете перенаправлені на захищену сторінку банку. Вам необхідно ввести номер пластикової картки, термін дії картки, захисний CVV-код, який вказаний на зворотному боці картки. Після введення даних підтвердіть оплату. Після підтвердження успішного проведення оплати Ви можете повернутися на свою персональну сторінку і переглянути, що оплата проведена в базу даних і заборгованість погашена.

Скасування і повернення платежів неможливо. Електроенергія є специфічним товаром, який неможливо повернути з фізичних причин ( регулюється Законом України "Про електроенергетику" ).

З питань нарахувань та оплат звертайтеся за телефонами та електронною адресою, що вказані на сайті в розділі Контакти.