Відповіді на питання, що задаються найчастіше

Це спеціальне число, що складається з 3 цифр, яке забезпечує додаткову безпеку при транзакціях, при яких відсутня сама картка, наприклад, розрахунки через інтернет. Як правило, CVV2-код написаний на звороті картки (три цифри на смузі для підпису). Якщо на смузі для підпису більше трьох цифр, Ви завжди вводите останні три цифри, перші цифри можуть дублювати цифри номеру платіжної картки. CVV2-код
Платежі, що сплачені через інші банки, платіжні термінали та Приват24, надходять на розрахунковий рахунок РЕМу загальною сумою на наступний день, після чого протягом кількох днів у РЕМ надходить файл з інформацією про суму платежу кожного абонента. І тільки після цього виконується проведення платежу в базі даних РЕМ та гроші надійдуть на Ваш особовий рахунок. Тому вся процедура може зайняти до тижня часу.
Після проведення оплати через сайт гроші будуть одразу ж зараховані на Ваш особовий рахунок і відображені на головній сторінці сайту. Роздрукувати квитанцію про оплату ви можете в таблиці «Історія інтернет платежів».
Також Ви завжди можете отримати виписку в банку, якому належить Ваша платіжна картка.
Прочитати як правильно оплатити поточну заборгованість за допомогою платіжної картки Ви можете перейшовши за посиланням "Керівництво користувача" на закладці «Про сервіс».
«Поточна заборгованість» формується як сума всіх Ваших неоплачених рахунків з урахуванням всіх оплат на поточний момент.
«Переплата» відображається на сайті зі знаком «-» і формується за наявності суми оплат, які залишилися після погашення всіх Ваших неоплачених рахунків. Ця сума буде автоматично використовуватися для погашення Ваших нових рахунків.